Wednesday, 18/10/2017 | 2:35 UTC+0
 • Вчені знайшли єдиний випадок користі від куріння

  Вчені повідомили про єдиний випадок, коли тютюновий дим виявився корисним для здоров’я. Йдеться про жителя Німеччини, який страждав спадковою анемією, спричиненою мутацією в ДНК, що кодує гемоглобін.

  Read more
 • Юридические консультации по трудовому праву помогут каждому работнику защитить свои права

  Для большинства наших соотечественников работа является основным источником дохода. Несмотря на то, что права и обязанности работодателей и их подчиненных четко указаны в законодательных документах, они соблюдаются далеко не всегда.

  Read more
 • Інтернет-магазини США зароблять понад $100 млрд. на новорічні свята

  За оцінками експертів, за четвертий квартал поточного року американські онлайн-рітейлери зароблять $100 млрд., на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Електронна комерція розвивається набагато швидше, ніж традиційні роздрібні торговельні мережі. Так, згідно з прогнозами фахівців, під час передсвяткових розпродажів доходи магазинів зростуть всього на 4,1%, порівняно з минулорічним періодом.голые телки фото.

  Read more
 • «Звездные войны: Повстанцы»: чем порадуем пилотная версия?

  Действия картины разворачиваются по прошествии 14 лет с момента падения Галактической Республики и уничтожения всех джедаев. Власть захвалит Император, желающий расширить свои владения путем оккупации и разорения новых миров. Планета Лотал тоже оказывается под властью Императора.

  Read more
 • Хороше ліжко повинно бути дерев’яним

  Вибрати зручне, комфортабельне ліжко надійної якості сьогодні, звичайно ж, не так легко. Але, можна. Багато що тут залежить від висоти каркаса. Тому, перед покупкою ліжка вирішіть, яка саме висота для вас оптимальна.

  Read more
 • Порно не задерикувато

  Порнографія — це бізнес. Великий бізнес. Наскільки великий? Відмінний питання, на яке ніхто точно не може відповісти. Якщо великі компанії в інших індустріях відкриті для фінансових аналітиків, оскільки розміщують акції на біржі і публічно звітують перед інвесторами, то порнографічні компанії, як правило, належать порівняно вузькому колу осіб, «славляться» сумнівної фінансової дисципліною і люблять розповідати про

  Read more