Wednesday, 18/10/2017 | 2:41 UTC+0
 • Прогноз погоди — це важливо!

  Петро ВИННИК, ПОСТУП Погода (прогноз погоди) — це дуже важливо! У тому числі й для нас — звичайних громадян. І не тільки тому, що потрібно вирішувати, у що одягатися вранці, виходячи з дому. Важливість прогнозу погоди куди вище, адже від нього залежить безліч життєво важливих для людства галузей.

  Read more
 • Острів Сейбл — острів загиблих кораблів

  Усі ми в дитинстві читали пригодницьку повість О.Беляєва з такою назвою. Але попереджаємо! Острів загиблих кораблів, про який написано, не народжений романтичною вигадкою письменника. Він існує в реальності! Однак, він знаходиться не в теплих водах Саргасового моря, а значно північніше, біля північно-східних берегів Північної Америки, кілометрів за 200 на схід від півострова Нова Шотландія. Новое

  Read more
 • Комп’ютерні віруси: сутність, різновиди і характер небезпек

  Серед величезного розмаїття видів комп’ютерних програм існує один їх різновид, що заслуговує особливої згадки. Це — комп’ютерні віруси. Головна відмінність комп’ютерних вірусів від всіх інших полягає в тому, що вони шкідливі, тобто призначені для нанесення шкоди користувачам ЕОМ.

  Read more
 • Число тринадцять: вірити, чи не вірити у недобру славу?

  Число 12 ділиться на 2, 3, 4 і 6, що при низькому рівні обчислень в давнину давало велику перевагу. А ось число тринадцять викликало одні неприємності, оскільки воно ні на що не ділилося. Вносило воно труднощі і в календар. Наприклад, у Вавилоні рік містив 12 місячних місяців, що складали 354 дні і залишок 11-12 днів.

  Read more
 • Рослини сміху, смаку й апетиту!

  Важко повірити, що сміх людини можуть містити в собі рослини! Але це так. Виявляється, на Аравійському півострові в Азії ростуть рослини, які називаються «квітками сміху». Плоди цих рослин — чорні зерна розміром з горошину — здатні викликати у людини тривалий напад веселощів і сміху протягом 30-50 хвилин, після чого людина засинає.

  Read more
 • Як визначити, сире яйце, чи варене?

  Як визначити, не розбиваючи шкаралупи, зварене яйце чи сире? Знання механіки допоможе вам з успіхом вийти з цієї маленької труднощі. Справа в тому, що яйце варене і сире обертається не однаковим чином.

  Read more
 • Чорнило для писання: історія винаходу

  Ви не повірите, але всім відомі чорнило для писання вийде, якщо взяти трохи дубової, вільхової та ясеневої кори, зварити їх у воді, додати ягоди жестилю, а потім кинути шматок заліза і підлити черпачок борщу та кухоль квасу медового!

  Read more