Monday, 19/3/2018 | 6:33 UTC+0

Рослини сміху, смаку й апетиту!

Рослина сміху
Важко повірити, що сміх людини можуть містити в собі рослини! Але це так. Виявляється, на Аравійському півострові в Азії ростуть рослини, які називаються «квітками сміху». Плоди цих рослин — чорні зерна розміром з горошину — здатні викликати у людини тривалий напад веселощів і сміху протягом 30-50 хвилин, після чого людина засинає. Місцеве населення використовує «зерна сміху» при зубних болях.

В тропічних хащах африканської країни Нігерії ростуть рослини, червоні ягоди яких найбільш солодкі від усіх відомих у світі. Вони в 1500 разів солодші, ніж цукор і в 400 разів — ніж сахарин. Вчені вважають, що вирощування цієї рослини могло б зробити переворот у цукровій промисловості світу.

Ще одні надзвичайно цікаві рослини з червоними ягодами виявлені в лісах тропічної Африки. Ягоди цих рослин збирають з кущів, які отримали наукове назва синсепалум дульцифікум. Сік цих ягід містить якусь невідому речовину, яка має дивовижну властивість змінювати смак. Якщо кілька цих дрібних ягідок з’їсти перед прийомом їжі, за вашим смаком відразу почнуть творитися якісь дива: кисла їжа вам буде здаватися солодкою, а цукор — гірким. Після вживання таких ягід навіть кислий лимон стане солодшим, ніж апельсин!

А ось ще одні незвичайні рослини, пише floret.info. Листя їх перебиває апетит. Це калір-канда. Вони ростуть в Індії. Людина, яким би голодним він не був, пожевавши один-два листочки цієї рослини, відчуває себе ситим. Члени касти «недоторканних», яким часто доводиться вдаватися до цього ерзацу, навіть прозвали його «обдури шлунок». За спостереженнями вчених, якщо з’їсти кілька листочків цієї рослини, позбудешся апетиту навіть на цілий тиждень. Лікарі вважають, що листя, таблетки чи настої з листя калір-канда слід рекомендувати пацієнтам, які бажають позбутися зайвої ваги, відзначає newsmedics.info.

About

how do escort models live in istanbul, about