Wednesday, 18/10/2017 | 2:50 UTC+0

Маленькі сальники великої важливості

СальникиСальник (манжет армований, ущільнююче кільце, сальникове ущільнення) — це один різновидів ущільнювальних пристроїв для рухомих з’єднань механізмів. Сальник перешкоджає витоку рідини або газу допомогою зазору між рухомим елементом і отвором, де він переміщується, або обертається, створюючи перешкоду у місці з’єднання деталей машин. Є дві групи таких ущільнювачів: нерухомі пристрою (торцеве, радіальне, конусне) і рухомі (торцеве, радіальне, конусне, комбіноване).

Сьогодні сальники манжети активно застосовують у різних промислових, суднових і автомобільних механізмах. Крім рухомих вузлів, сальники можна використовувати для ущільнення різного роду нерухомого обладнання, наприклад, в трубних, кабельних проходках. Часто доводиться стикатися з проблемою великих збитків, пов’язаних з виходом з ладу сальників. Тому, абсолютно не рекомендується економити на сальниках (манжетах армована), які коштують порівняно не дорого. Враховуючи важливу роль сальників у сучасному обладнанні, якість даного ущільнювача повинно бути, насправді, бездоганним.

Вимоги підвищувати ефективність економіки, змушують розробників, виробників різної техніки знижувати її матеріаломісткість, зберігаючи при цьому нарощування продуктивності. В даній ситуації важливе значення відводиться надійності і точності виконання кожної деталі, у тому числі і такий порівняно дрібною, як сальник. У пошуках нових матеріалів, що володіють унікальними властивостями, вдалося суттєво змінити згадані сальники. Наприклад, застосування силікону (на заміну гуми) дозволяє знизити тертя, збільшити ресурс сальника.
статья представителя
Впровадження нових матеріалів, звичайно ж, не самоціль, швидше — спосіб забезпечити замовника сальниками, чиї характеристики відповідають вимогам, що пред’являються виробниками механізмів і обладнання, наприклад, використовують гідро-та пневмоприводи. Всі вироблені на надійному підприємстві сальники (манжети армовані) проходять строгий контроль якості. Важливо, зокрема, уважно стежити за вступникам на виробництво сировиною, адже саме від нього значною мірою залежить, чи будуть сальники мати різні внутрішні, приховані дефекти. Високої якості сальник прослужить тривалий час, надійно виконуючи належні йому функції.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *