Wednesday, 18/10/2017 | 2:51 UTC+0

Інтернет-магазини США зароблять понад $100 млрд. на новорічні свята

Christmas Shopping Season Gets Underway On "Black Friday"
За оцінками експертів, за четвертий квартал поточного року американські онлайн-рітейлери зароблять $100 млрд., на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Електронна комерція розвивається набагато швидше, ніж традиційні роздрібні торговельні мережі. Так, згідно з прогнозами фахівців, під час передсвяткових розпродажів доходи магазинів зростуть всього на 4,1%, порівняно з минулорічним періодом.голые телки фото.
Одним з найбільш важливих подій в сфері інтернет-продажів, стало стрімкий розвиток мобільних платежів. За другий квартал 2014р. кількість покупок, які були зроблені з мобільного телефону або планшета, збільшилась на 48% порівняно з тим же періодом минулого року. Цей вид доступу до продуктів інтернет-магазинів зростає в три рази швидше, ніж традиційний ПК.

Більшість традиційних роздрібних магазинів відчувають вплив торгових онлайн-ресурсів. Згідно з дослідженням Google, 87% власників смартфонів переглядають веб-сайт компанії перш, ніж відвідати традиційний магазин, пише worldua.info. У зв’язку з цим, традиційні магазини почали успішно переводити частину своїх ресурсів в інтернет-простір.

автозапчасти для иномарок

Очікується, що за останні місяці року товарообіг електронних магазинів США перевищить $100 млрд. інтернет-рітейлери вже почали приймати заходи для того, щоб надати своїм клієнтам гідний рівень сервісу. Наприклад, найбільший інтернет-магазин Amazon найме 80 тис. сезонних робітників на період свят.

Служби доставки також розширюють свої виробничі потужності. Так, FedEx і UPS збираються залучити 145 тис. тимчасових робітників, щоб встигнути виконати свої зобов’язання по доставці товарів до свят.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Смотрите http://rosmet-nsk.ru цветной метал сдать.