Wednesday, 18/10/2017 | 2:50 UTC+0

«Волкокоп»: перші враження про фільм

Кадр з фільму "Волокоп"
Потомственому поліцейському Лу (Лео Фафард) ніяк не вдається виправдати славу свого батька, який загинув багато років тому. Він постійно хоче ухилитися від виконання своїх безпосередніх обов’язків. Та й зброя йому давати досить ризиковано. Але все змінюється в один день, коли Лу висловлюється на нічний дзвінок про хуліганів в лісі. Наткнувшись на дивних людей в масках, він під їх впливом перетворюється в перевертня. Оскільки через два дні відбудеться сонячне затемнення, то Лу в новому вигляді відводиться важлива роль при проведенні темного ритуалу.

Назва фільму, так і постери вже свідчать, що «Волкокоп» — фільм не надто серйозний. І в кінцевому результаті очікування будуть виправдані. Головний герой постане перед глядачами вже в перших кадрах. Він трохи пом’ятий і похмільний. Таке враження, що тільки що він виліз із сміттєвого контейнера. Прокинувшись поруч з оголеною жінкою, він недбало одягається і відправляється до своєї машини. При цьому на шляху йому зустрічаються вуличні вандали і натовп місцевих реднеків. Але Лу не збирається з’ясовувати ситуацію з правопорушниками. А тим часом на дошці пошани в поліцейській ділянці висить портрет Тіни як «кращого офіцера», яка є другою инспекторшей в містечку.

Прочитайте сегодня http://artroot.net | Халявное секс видео

Все це як не можна краще характеризує головного героя. Дотепне, лаконічне і ємне уявлення обнадіює, що і далі все буде так само прекрасно. Але, на жаль, це не зовсім так. Розвиток основної інтриги все більше демонструє безглуздість сценарію, що в кінцевому підсумку призводить до відвертої неосудності. І хоча в дозі чорнушного абсурду немає нічого поганого, може закрастися думка, що це спосіб маскування авторами відсутності виразних ідей.

Варто відзначити, що «Волкокоп» — це справжній, дистильований треш в самому справжньому змісті, і головне його завдання — це розвага навіть з застосуванням досить примітивних методів.

Канадська картина «Волкокоп» обійшлася своїм творцям менше, ніж мільйон доларів. В ній присутні і криваві сцени, і «жахливий» грим, і епізоди з перевтіленнями. Тобто кожен витрачений долар можна побачити на екрані. Звичайно, такий бюджет не дає можливості розраховувати на широкий кінопрокат, але права на «Волкокопа» були непогано продані на каннському кіноринку. Тому продюсери відразу ж задумалися про зйомки сиквела.

Текст російською мовою тут.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Детская школа Васильевых приглашает записаться на лучшие: курсы по языку и каллиграфии детей.