Wednesday, 18/10/2017 | 2:48 UTC+0

YouTube оголосив про запуск музичного сервісу за передплатою Music Key

12 листопада компанія YouTube запустила бета-версію музичного стримингового сервісу Music Key.
Образ жизни и спорт
Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

За допомогою YouTube Music Key користувачі зможуть слухати музику без реклами, у фоновому режимі і без підключення до інтернету. Вартість місячної підписки у перший час складе 7,99 долара, пізніше підніметься до 9,99 долара.

Офіційний старт Music Key відбудеться наступного тижня. Незважаючи на те, що в YouTube вже повідомили його адреса, поки що сервіс недоступний. На старті доступ до нього отримають користувачі з США та шести європейських країн (їх перелік не уточнюється), але тільки за запрошеннями.

Як можна буде отримати інвайт на сервіс одним з перших, поки неясно: керівники сервісу не уточнюють, в якому порядку відбувається розсилка запрошень, повідомляє The Verge. Однак рано чи пізно сервіс перейде до стандартної процедури реєстрації, коли скористатися ним зможе будь-хто.

У вартості Music Key буде входити і доступ до музичного сервісу Google Play Music, повна передплата на який коштує 9,99 долара в місяць. Як зазначає The Verge, реєстрація в Google Play Music автоматично передбачає отримання інвайту на бета-тестування. Якщо користувач отримав запрошення від Google, він зможе безкоштовно слухати музику на Music Key протягом шести місяців, а згодом платити тільки 7,99 в місяць.

Крім запуску музичного сервісу YouTube також створила новий розділ, спеціально присвячений музиці, на головній сторінці відеохостингу і в додатках для Android і iOS. Там можна буде знайти спеціально відібрані плейлисти або пригадати, які пісні вже програвалися з цього аккаунта — тепер сервіс виділяє відеокліпи в музичну категорію.
Очень красивое онлайн порно . Наслаждайтесь просмотром!
Пісні будуть згруповані на YouTube у вигляді дискографії: якщо у артиста є повністю завантажений на відеохостинг альбом, він буде відображатися цілком. В YouTube вказують, що мова йде як про кліпах, так і про музику високої якості, проте поки неясно, чи буде музика завантажуватися в окремому плеєрі без відеоряду.

Про те, що YouTube планує запустити власний музичний сервіс, стало відомо ще в червні: тоді повідомлялося, що ті артисти, хто не погодився підписати контракт з майданчиком (згадувалися Адель і група Arctic Monkeys), повністю позбудуться свого контенту на YouTube. У серпні видання Re/code проаналізувало з’явилися в ЗМІ, скріншоти і прийшов до висновку, що сервіс Music Key буде заробляти на користувачах, які люблять кавери і ремікси оригінальних творів.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *