Wednesday, 18/10/2017 | 2:49 UTC+0

Тамбовський парапланерист завоював «бронзу» на змаганнях у Липецьку

paraplan
У Липецьку пройшли змагання з парапланеризму. За підсумками чемпіонату «золото» і «срібло» здобули господарі турніру. На третю сходинку п’єдесталу піднявся тамбовський парапланерист.

Як точно підмічено кимось із льотчиків, в небо не мріє піднятися тільки той, хто там ще не бував. Але не одні пілоти літаків закохані в небо. Параплан, хоч і не має мотора, але майстерності і відваги для управління їм у важких умовах потрібно не менше, ніж пілоту-асу. www.diminishedvaluereport.org diminished value claim UK.

— Почалося все давно у нас, може, років 10-15 тому. У Тамбовської області більш-менш організовувати почали два роки тому. Ігорьок всі взяв у свої руки — до цього у нас колгосп був. Всі складалися. Одна машина була спільна на всіх, нічого не виходило, все ламалося. Як завжди, загалом. Зараз, в принципі, більш-менш все заспокоїлося. І народ приїжджає, і ми літаємо,- каже Роман Комарів, парапланерний клуб.

А тим часом полетів тандем достроково приземлився. Стандартна Картина — відірвався трос. І зараз пара знову готується підкорити небосхил. Тільки, незважаючи на всі інструкції, і другий зліт виявився невдалим. На щастя, все обійшлося без травм. З третього разу тандем успішно полетів і успішно приземлився.

Захоплені емоції, запевняють парапланеристи, виникають у кожного, хто вперше побував в небі. Не закохатися в нього просто неможливо. Воно манить, заворожує, захоплює дух. Байдужим залишитися нереально. Втім, у кожному місті є свій клуб. У Тамбові парапланерний клуб існує близько чотирьох років. Стаціонарного майданчика для навчання і тренувань немає, тому в гарну погоду парапланеристи обирають місцем дислокації поле на 24-му кілометрі траси «Тамбов — Воронеж».

Хтось ставить особисті рекорди, а хтось відпрацьовує набір висоти і точність приземлення. Це необхідно для кожного парапланериста, адже вони регулярно їздять на збори і змагання і відстоюють честь області. Польотний день підходив до кінця, а парапланеристи все літали, і літали, адже кожен зі спортсменів по-своєму, але закоханий в небо.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *