Wednesday, 18/10/2017 | 2:49 UTC+0

Особливості Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source не має ні найменшого відношення до CS2. Просунутий движок Source володіє повним портом, що робить його практично ідеальним. У цій версії поєднується оригінал CS і графіка з фізикою 2004 року. Приємним сюрпризом для геймерів стане те, що CSS абсолютно безкоштовна.

Можливості використовуваного движка дозволили розробникам збільшити ігрові простори, що не було передбачено для оригінальних карт CS. Завантажити карти fy безкоштовно можна на різних серверах в Інтернеті. Для цього навіть не знадобиться реєстрація. Розробники CSS вирішили створити ще один рівень у вигляді джунглів. Загалом, для CSS можна відшукати на Інтернет-просторах велика кількість оновлених карт.
порно груп ретро
Серед приємних несподіванок від розробників геймери можуть розраховувати на повну портативну гру на движку HL2 Source з абсолютно новими картами, оригінальною графікою і поліпшеної фізикою. В оригінальному геймплеї будуть нові графічні ефекти і моделі. Чудова фізика дозволила істотно підняти планку реалістичності.

Нова гра підтримує і наземний і повітряний види транспорту, що залежить від сервера, з якого була завантажена гра і його потужності. Гравці, які вже апробували нову іграшку, в захваті від нових сліпучих гранат і приголомшливо реалістичне стрільби. Оскільки версія поки знаходиться в стадії розробки, вона не позбавлена «глюків» у радиокомандах. Але загального враження це не псує.

красивые попки

На думку розробників CSS Еріка Джонсона і Джесса Кліффа, ця версія стала черговим кроком розвитку класичної гри, яку не варто плутати з її продовженням. Таким чином, з’явилася можливість зіграти в класичний геймплей з новим движком. А оскільки нові елементи гри поки що не розроблені, то доведеться задовольнятися грою зовсім іншого рівня.

Оригінал світлини тут.

Також по темі:

купить iphone 5S
Нашла как укрепить мышцы

 

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *