Wednesday, 18/10/2017 | 2:46 UTC+0

Пригоди чорно-білого спецназу

pingmad

Нова, не надто смішна, не дуже розумна, але енергійна картина, в якій звичні герої використовують свої старовинні трюки. По суті, нічого нового, але подивитися на добрих з манією величі все ж варто.

Головні герої — чотири пінгвіна, знайомі по мадагаскарських пригодах, — Прапор, Ріко, Ковальські, Шкіпер. Їх черговий злом з проникненням закінчується тим, що вони потрапляють у полон до підступного супротивника, восьминогу Дейву, відомого під псевдонімом Октавіус Спрут. Раніше серйозно ображений пінгвінами, він просто мріє про помсту. Головною метою восьминога стає перетворення пухнастих чорно-білих грудочок пір’я в потворних виродків і тоді люди перестануть розчулитися ними в зоопарках. Пінгвіни Мадагаскару одні з підступним ворогом впоратися не зможуть, тому вони об’єднуються зі звірами-суперагентами «Північний вітер».

Вітчизняному глядачеві не доступно оригінальне звучання. Цікаво, що одного з героїв фільму озвучив Джон Малкович, який вперше експериментує таким чином в анімації.

Судячи з рейтингів очікувань, глядачі анімаційних проектів віддають перевагу новим пригодам старих героїв, а не відкриття для себе незвичних світів. І це досить дивно, оскільки нескінченні самоповтори нічого хорошого не нарікають. Так, слизька доріжка «сіквелізації» вже погубила «Льодовиковий період», «Шрека», так і «Мадагаскар» після виходу трьох фільмів. Але, можливо, це нормальна доля спін-оффів популярних франшиз. І чому глядачі повинні пред’являти завищені вимоги до «Пінгвінів Мадагаскару» або «Миньонам», вихід яких очікується наступного року. Цілком ймовірно, що нова робота студії DreamWorks Animation протверезить публіку і це завдання для «Пінгвінів» цілком під силу, відзначає worldua.

Перед виходом в прокат «Пінгвінів» франшиза «Мадагаскар» перебувала на четвертому місці рейтингу найкасовіших анімаційних серій, поступившись п’єдестал пошани «Шреку», «Льодовикового періоду» і «Історії іграшок».

Чекати одкровень від персонажів, який останні кілька років є учасниками ліги нижче. Пінгвіни можуть навіть похвалитися власним анімаційним серіалом, який, незважаючи на свою простоту, відмінно справляється зі своїми функціями. Діти в захваті, а батьки можуть розраховувати на тридцятихвилинну перерву від своїх юних спиногризів. Здається, навіть автори не до кінця розуміють доцільність випуску повнометражного фільму. Картину не можна назвати сценарним одкровенням або сильно захоплюючим дійством, що потребують додатковому хронометражі. На великому екрані непогано виглядають деякі сцени (наприклад, гонитва за венеціанським каналам), але варто було заради цього спеціально знімати картину?

І це тільки поверхневі питання. А якщо розібратися по суті і копнути вглиб? Пінгвінів не можна назвати самими вдалими персонажами, адже вони однакові і для розрізнення знадобиться час. На відміну від Глорії, Мелмана, Марті і Алекса їм не властива яскравість і вони існують поза вікової категорії. Для дітей вони вже занадто заумні, а для дорослих не зовсім смішні. Якщо б у картині простежувалося розвиток характерів героїв, відбувалося незвичайне перевтілення, не виникало б проблем з ідейної бідністю «Пінгвінів». Але сценаристи вирішили не морочитися і понадіялися на флешбек з непоганим початком. Дивно, але з 2005 року пінгвіни вивчили хіба що старі трюки.

Звична для автором модель «більше екшену, менше думки» дозволила догодити категорії самих невибагливих глядачів, а саме дітям молодшого віку. Але ось реалізація цього ефекту не найкраща. Про дурниці типу пінгвінів-русалок чи рука з попи глядач швидко забуде, як і сама назва картини. Але навіть діти під час перегляду можуть відчувати деякі труднощі з-за кулеметних черг діалогів. Їх швидкість могла б стати предметом заздрості Аарона Соркіна. І все ж вони відволікають ту глядацьку аудиторію, яка думати не хоче, та й будь-якого зіб’ють з ритму, про що детальніше тут.

Варто враховувати і той факт, що роботи DreamWork Animation за своєю стилістикою не є шедеврами графіки, від якої очей не відвести. «Пінгвіни» відрізняються гіперзвуковий манерою. Вони швидко пролітають перед очима, не залишаючи жодного сліду у вигляді відчутного задоволення, яскравих жартів або повчальною моралі. Прийшовши в кіно, глядач отримає звичайний епізод вже набриидлого мультсеріалу на великому екрані. Такі фільми варто показувати в ранковій телевізійній сітці недільного дня, коли батьки ще сплять, а діти потребують мультфільмів. В кінотеатрах «Пінгвіни» все сказали вісім років тому. Саме час Шкіперу і його команді задуматися про пенсії.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

bangbros Порно Brazzers