Wednesday, 18/10/2017 | 2:44 UTC+0

Близько 6 тис. лічильників води встановили в Шатурському районі до початку грудня

Post by relatedRelated post

voda
Близько 6 тисяч приладів обліку гарячої та холодної води встановили в Шатурському районі Підмосков’я за чотири роки, повідомила neodimrostov.ru генеральний директор ВАТ «Шатурская керуюча компанія» Надія Петряєва.

«У 2010 році, коли люди тільки почали встановлювати лічильники обліку холодного і гарячого водопостачання, було подано лише 1016 заявок. За перше півріччя 2014 року їх було вже 930. В цілому за чотири роки було встановлено близько 6 тисяч лічильників. Темпи подачі заявок збільшилися, і тепер тільки за листопад були подані заявки від 200 квартир. У кожній встановлюється індивідуальне кількість приладів обліку, — від одного до чотирьох», — зазначила Петряєва.

За її словами, найактивнішими заявниками на установку лічильників, які фіксують витрата гарячої та холодної води в квартирах, стали міські жителі. В поселеннях району процес встановлення приладів обліку йде значно повільніше. Всі роботи зі встановлення приладів обліку веде керуюча компанія за заявою власників квартир. При цьому закон не змушує людей встановлювати лічильники в обов’язковому порядку.

Гендиректор Шатурської керуючої компанії пов’язує підвищення попиту на встановлення лічильників з федеральним законом, згідно з яким до 2015 року мешканці квартир, де немає приладів обліку води, платитимуть за водопостачання за підвищеним тарифом.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *