Wednesday, 18/10/2017 | 2:45 UTC+0

Прогноз погоди — це важливо!

propog
Петро ВИННИК, ПОСТУП

Погода (прогноз погоди) — це дуже важливо! У тому числі й для нас — звичайних громадян. І не тільки тому, що потрібно вирішувати, у що одягатися вранці, виходячи з дому. Важливість прогнозу погоди куди вище, адже від нього залежить безліч життєво важливих для людства галузей. Ми хочемо точно знати, що нас чекає (в кліматичному плані) не тільки вранці, через день, але і на наступних тижні або навіть місяці. За адресою http://postup.brama.com/usual.php?what=79668 вдасться дізнатися детально про сюрпризи природи у вашому місті, і не лише на найближчий час.

Звичайно, без точних, об’єктивних кліматичних даних неможливо уявити функціонування, наприклад, сільського господарства. Природно, замовити дощ неможливо, але своєчасно попередити про можливості посушливого періоду цілком можливо, що врятує сільськогосподарські підприємства від розорення. Прогноз погоди складно переоцінити також і з точки зору звичайного обивателя, як говориться. Від погодних сюрпризів залежить не тільки наш гардероб, який потрібно одягати, виходячи на вулицю, але, що набагато важливіше — самопочуття багатьох людей. Від змін клімату безпосередньо залежить стан здоров’я великої кількості людей, у яких підвищений або знижений тиск, тому не дивно, наскільки уважно ті стежать за прогнозами погоди.

Здоровій людині також простіше уникнути захворювань, знаючи про те, що буде дощ або гроза в той чи інший день її існування. Потрапивши під стихію в легкому одязі, можна застудитися, втратити дорогоцінний час, провалявшись хворим у ліжку. Багато людей (скептики), правда, не вірять в точні прогнози, але і їм доводиться визнати, що, з огляду на середньостатистичні похибки, на кілька найближчих днів з упевненістю можливо вказати на майбутні природні катаклізми.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *