Wednesday, 18/10/2017 | 2:33 UTC+0

Глава ФБР провів з сенаторами зустріч щодо втручання Росії у вибори

komi3525dd2

Директор Федерального бюро розслідувань (ФБР) США Джеймс Комі провів закриту нараду з членами комітету сенату з розвідки. Про це повідомляє телеканал CNN.

Брифінг відбувся 17 лютого. Як повідомляється, темою обговорення був прогрес у розслідуванні впливу Росії на вибори президента США, які відбулися у листопаді 2016 року.

Члени сенату Конгресу не робили ніяких заяв за підсумками зустрічі. Проте пізніше брифінг прокоментував сенатор від штату Флорида, республіканець Марко Рубіо. «Тепер я абсолютно впевнений, що комітет сенату з розвідки, в якому я перебуваю, проведе ретельну двопартійну розслідування втручання і впливу Путіна», — написав він у своєму Twitter.


В останні місяці Вашингтон регулярно звинувачує Росію у втручанні в хід американських виборів шляхом хакерських атак. Відповідні твердження, зокрема, містилися в опублікованій 6 січня розсекреченої частині доповіді, підготовленого Центральним розвідувальним управлінням, Федеральним бюро розслідувань та Агентством національної безпеки.

29 грудня 2016 року займав тоді пост президента США Барак Обама, а також Мінфін країни ввели санкції проти Росії у зв’язку із здійсненими кібератаками проти американської виборчої системи. Під обмеження, зокрема, потрапили ФСБ і Головне розвідувальне управління Генштабу Збройних сил РФ.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *