Wednesday, 18/10/2017 | 2:53 UTC+0

Хороше ліжко повинно бути дерев’яним

tina
Вибрати зручне, комфортабельне ліжко надійної якості сьогодні, звичайно ж, не так легко. Але, можна. Багато що тут залежить від висоти каркаса. Тому, перед покупкою ліжка вирішіть, яка саме висота для вас оптимальна. Існують невисокі ліжка, що виконані в т.зв. східному стилі, вони більше подобаються молоді, підходять абсолютно здоровим людям, у яких немає проблем з суглобами. Адже нам щодня потрібно опускатися, підніматися з ліжка (а якщо це висота всього лише 20-30 см). Стандартні європейські ліжка зазвичай роблять висотою в 50 див. Таку висоту вважають оптимальною, адже коли сидиш на ліжку, ступні повністю знаходяться на підлозі.

Стандартні (по висоті) ліжка підійдуть людям будь-якого віку, вони досить зручні в експлуатації. Але, є ліжка і вищі. Наприклад, американці воліють спати на ліжках заввишки 80-90 см. Купуючи таке ліжко, потрібно бути обережним. Зокрема, не рекомендується мати справу з таким видом ложа, якщо ви страждаєте серцевими хворобами — встати з такого ліжка досить складно, як і з низького. Якщо вставати швидко, відразу після сну, це може спричинити за собою болі в серцевому м’язі. Дітям і підліткам, літнім людям краще купувати ложа середньої висоти.

Що ж стосується матеріалу, з якого виготовляють ліжка, то фахівці рекомендують, все-таки, купити ліжко з дерева. Ліжко з дерева, насправді, — найкращий вибір. І коли опиняєшся перед вибором: купувати недорогий варіант з ДСП, або витратитися на ліжко з натурального матеріалу, краще все-таки віддати перевагу другому. Дерево, безсумнівно, є досить поширеним матеріалом в меблевій промисловості. З ним легко працювати, вироби з нього виглядають витончено, і служать досить довго.

З деревини роблять не тільки ліжка, природно, але й інші, досить затребувані, предмети меблів — столи, стільці, шафи і т.д. Дерев’яне ліжко відповідає всім вимогам сучасності, які висувають нинішні споживачі. Ліжко з дерева повинна бути міцною, надійною, також зручною. Людина уві сні проводить багато часу, тому і ліжко обов’язково має бути максимально комфортною, допомагати відновити сили, витрачені задень. Дерево, в умілих руках майстрів, перетворюються у справжні шедеври, які радують господарів надійністю, красою, чудовими експлуатаційними якостями, відзначає meblidom.net.

About

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Молниезащита киев еще по теме.