Monday, 19/3/2018 | 6:31 UTC+0

Споживчі ноутбуки Toshiba зникнуть з магазинів

Post by relatedRelated post

Ноутбук
Японський конгломерат Toshiba оголосив про реструктуризацію підрозділу, що займається розробкою, виробництвом і продажем персональних комп’ютерів. Крім зміни пріоритетів у цьому бізнесі, компанія скоротить штат. корзина переноска для кошки

Як повідомляє газета The Wall Street Journal, у ПК-підрозділ Toshiba планується звільнення близько 900 співробітників, що відповідає однієї п’ятої від персоналу, залученого в комп’ютерну діяльність корпорації.

У рамках реструктуризації Toshiba має намір припинити випуск споживчих десктопів і ноутбуків, зосередившись на корпоративному сегменті. Японська компанія випускає лептопи під марками Portege, Kira, Satellite і Dynabook. Останні дуже популярні в Японії.
Наша география бесплатной доставки цветов в России.
«Toshiba не планує відмовлятися від комп’ютерів, оскільки деякі технології, що використовуються в цих пристроях, знайшли застосування в різних сферах діяльності», — цитує сайт PCWorld представницю компанії. За її словами, ПК-бізнес допоміг Toshiba зміцнити силу бренду, однак компанія працює над підвищенням прибутку, і в силу цього без оптимізації комп’ютерного напрямку не обійтися.

Раніше Toshiba повідомила, що за рахунок домашнього ринку продажу комп’ютерів «значно покращилися» в першому фінансовому кварталі (квітень-червень) — до 167,6 млрд ієн ($1,5 млрд) проти 155,5 млрд ієн роком раніше. За аналогічний період 2012 року виробник заробив на ПК більше — 175,7 млрд ієн ($1,6 млрд).

Вендор сподівається, що за рахунок реструктуризації, яка також буде включати скорочення торгових представництв компанії з 32 до 13, вдасться зменшити постійні витрати на 20 млрд ієн ($186 млн).

Оголошені структурні реформи призведуть до зниження операційного прибутку Toshiba на 45 млрд ієн (близько $415 млн) і чистого прибутку на 36 млрд ієн ($332 млн). За підсумками поточного фінансового року, який триватиме до кінця березня 2015 року, компанія прогнозує операційний прибуток у розмірі 300 млрд ієн (трохи більше $3 млрд), чистий — до 120 млрд ієн ($1,1 млрд).

На відміну від Toshiba, Sony позбулася комп’ютерного бізнесу в рамках реструктуризації. Свій ПК-підрозділ Sony VAIO продала фонду Japan Industrial Partners. Вартість угоди, за даними ЗМІ, становила 40-50 млрд ієн ($370-460 млн).

Джерело: http://postup.brama.com/usual.php?what=79193

About